Наші працівники

Завідувач ДНЗ:
Городова Людмила Олександрівна – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

Вихователь – методист:
Клачун Неля Сергіївна – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

Практичний психолог:
Савчук Катерина Петрівна – спеціаліст першої кваліфікаційної категорії

Вчителі – логопеди:
1. Афанасьєва Олена Михайлівна – спеціаліст першої кваліфікаційної категорії
2. Гріщенко Людмила Михайлівна – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

Музичні керівники:
1. Соловйова Віторія Вікторівна – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
2. Андрієвська Наталія Іванівна – спеціаліст.

 Медичні сестри:
1. Федоришина Юлія Леонідівна – старша медична сестра.
2. Магдич Ольга Володимирівна.

Інструктор з фізичної культури:

1. Косюк Анна В’ячеславівна

Вихователі:
1. Лапінська Оксана Миколаївна – спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.
2. Казмірук Ольга Павлівна – спеціаліст 9 тарифного розряду.
3. Кондратюк Ірина Миколаївна – спеціаліст 9 тарифного розряду.
4. Кондратюк Ірина Василівна – спеціаліст другої кваліфікаційної категорії.
5. Рачок Ірина Володимирівна – спеціаліст другої кваліфікаційної категорії.
6. Франчук Валентина Анатоліївна – спеціаліст 9 тарифного розряду.
7. Ярош Катерина Дмитрівна – спеціаліст 9 тарифного розряду .
8. Галанзовська Алла Олександрівна – спеціаліст другої кваліфікаційної категорії.
9. Рябчун Людмила Володимирівна – спеціаліст другої кваліфікаційної категорії.
10. Тащук Тамара Миколаївна – спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.
11. Первак Оксана Володимирівна – спеціаліст.
12. Суха Юлія Юріївна- спеціаліст.
13. Соболь Зоя Олеківна – спеціаліст.

Асистенти вихователя:
1. Свердлюк Антоніна Ігорівна.
2. Тонінчук Наталя Іванівна – спеціаліст.

Помічники вихователів:

1. Дерейчук Віра Григорівна.
2. Романюк Катерина Петрівна.
3. Петрук Сніжана Володимирівна.
4. Савченко Галина Іванівна.
5. Кобельська Ніна Вікторівна.
6. Ситарчук Олена Василівна.
7.  Холоднюк Наталя Костянтинівна.
8. Земляк Олена Миколаївна.
9. Антонеско Оксана Миколаїна.